מסעות אופניים יחודיים שבהם אנו שותפים בפעילות מידי שנה

מסעות אופניים זאת דרך מיוחדת לציון אירוע מיוחד. ישנם מספר סוגים של מסעות אופניים. מסעות לעידוד מודעות לפעילות ספורטיבית ובריאה, בדרך כלל אלו אירועים בחסות איגוד האופניים וארגון אופניים לכולם במסגרת ספורט עממי, מרובים משתתפים והרכיבה היא מתקיימת לרוב על כביש ברחבי העיר. בערך 15 ק"מ ומשתתפים 400-1000 רוכבים. ישנם מסעות לזכר שבו יש ציון מיוחד לאירוע אדם אשר כולם מתכנסים למפגש אשר מתקיימת גם רכיבה לזכר אותו חלל. בדרך כלל הרכיבה לא ארוכה וקשה ולרוב מתקיימת בשביל פארק או שבילי קק"ל המדגישים את עוצמתו של הטבע. בערך 5-15 ק"מ ומשתתפים כ50-150 רוכבים. ישנם מסעות גיוס כספים שהם מתקיימים על פני מספר ימים. לרוב מקדים למסע הכנה מרובה גם של גיוס משתתפים וגם של בחירת מסלול מתאים. מאפיין בלוגיסטיקה מרובה ודגש על מעטפת תומכת ברוכבים שלרוב באים למספר ימים מאתגרים מאוד-כגון רכיבת כביש של 100-130 ק"מ מידי יום. ומשתתפים 80-500 רוכבים. אנו שותפים במאמץ הלוגיסיטי הרב שדרוש במסעות אלה ואנו רואים זכות גדולה להיות שותפים למסעות אופניים חשובים.

מסע גלגלי אהבה

מסע גלגלי אהבה של בית חולים אלין בהפקת טיול אחר.נחשב אחד המסעות המורכבים ביותר בארץ..4 מסלולים 500 רוכבים.כל המסע קודש גיוס תרומות לטובת בית חולים אלין-בית חולים מהמובילים בעולם והיחודי בתחומו בארץ העוסק בשיקום בני נוער וילדים הסובלים ממגוון רחב של מוגבלויות גופניות.במסע אני מנהל את מסלול האתגרי-קבוצת רוכבים חזקה מאוד שמסוגלים לרכב 100-135 ק"מ מידי יום.המסלול בהובלתו אל ארז כהן האחד והיחיד.

מסע אופניים בקעת אונו

מסע אופניים בקעת אונו אחת לשנה יוצא מסע אופניים עירוני מרשים ביותר בישובי ביקעת אונו 800 בני נוער רוכבים מסלול כביש בליווי משטרות ופקחים.ועוברים בישובי בקעת אונו -גני תקווה,קרית אונו,אור יהודה,יהוד מונסון,סביון,גני תקווה.יזמי הפרוייקט זה איגוד האופניים.במסגרת -רוכבים לאורח חיים בריא.

מסע לזכר אלה אבקסיס

מסע לזכר אלה אבקסיס-אלה אבוקסיס נפצעה אנושות, כאשר גוננה בגופה על אחיה תמיר בן ה-10, שנפצע בינוני-קשה מפגיעת קסאם ברחוב ירושלים בשדרות.כמידי שנה משנת 2006 מתקיים מסע לזכרה בשתוף סניף בני עקיבא ומשכן אלה.דרכה של אלה-נתינה תרומה ואהבת ארץ ישראל.

מסע האופניים של התק"מ-כנס י"ב

מסע אופניים של התק"מ-כחלק מכנס י"ב רשר בו נפגשים קיבוצניקים ובני המושבים רגע לפני גיוס למסע הגדול ביותר בארץ המתקיים כל שנה.נוטלים בו חלק 1000-1500 משתתפים.רוכבים במשך 3 ימים כולל לינת שטח וארוחות בשטח.המסע באחריות התנועה הקיבוצית.
בתחילתו המסע היה יוצא מהר חורשה לאורך גבול מצריים עזוז,ניצנה,ומסתיים בכרם שלום.
כיום המסע מתחיל בירוחם לעין יורקעם ,מעלה עקרבים,מושב עידן,וסיום בנאות הכיכר.

רולינג תיירות בע"מ
הדרך הטובה ביותר לחוות מסעות!

צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 0547366306
אנו מזמינים אתכם לצאת איתנו למסע בלתי נשכח!

דילוג לתוכן