מסלולים לטיולי אופניים

מדינת ישראל התברכה שכמעט בכל יום בשנה אפשר למצוא אזור מדהים לרכב בו.מגוון רחב מאוד של מסלולים מצויינים שמתאימים לקבוצות. בהתאם לעונות השנה יש מסלולים שטובים לחורף ויש שטובים לקיץ אנחנו יודעים להמליץ לכם מה המסלול העדיף ובאיזה שעות ממולץ לרכב כדי שנוכל להנות מהמסלול. כל המסלולים שאנחנו ממליצים כאן באתר מתאימים לקבוצות של עד 50 משתתפים. לגבי קבוצות גדולות יותר ניתן להתייעץ איתנו.

מסלול אופניים סובב ניצנה

משלב טיול מרתק עם תצפיות נוף מרהיבות..מבט על חקלאות עתיקה לצד חקלאות חדשה.פסל השלום של דני קראוון.מבנים מדהים שהשתמרו מהתקופה עותמנית..לצד שרידים מהתקופה הביזנטית.מדובר על חלקת ארץ קסומה שהשתמרה היטב .מומלץ גם לטיול עצמאי-תקבלו מפה וסיפור דרך…וגם מתאים מאוד לקבוצות גדולות.

מסלול אופניים בעזוז

אזור מדהים שמשלב 3 מסלולים. ישנו מסלול קל ונוח לרכיבה היוצא מהחורשה לכיוון חאן בארותיים עולה לגבעת הכתובות שם נוכל לראות ציורי סלע עתיקים ונחזור דרך הרכס.למיטיבי הרכיבה ניתן להמשיך דרך מטע הזיתים לשביל מרהיב ויפה שעוקף את הישוב המיוחד הזה..וישנו מסלול ארוך הרבה יותר שניתן להגיע איתו לבור הסבחה ולכיוון שלוחת קדש ברנע.-לגבי המסלול האחרון דרוש תאום כי הרכיבה מתבצעת החלקה על שביל הפטרולים הישן סמוך לגבול.
בעונה אחרי הגשמים ניתן להנות מנוף מרהיב של מרבדי כלניות באזור.ניתן אחרי הריכבה להנות ממספר בתי קפה המיוחדים בעזוז.

שדה בוקר

שילוב מושלם של מסלול ורסטילי המאפשר להאריך ולקצר את המסלול בהתאם ליכולות הקבוצה.שילוב מדהים עם צריף בין גוריון המאפשר בקלות פעילות בסבבים ובנוסף ערך מוסף לפעילות.המסלול קל ומישורי ומבחינת מזג אויר נוח לפעילות כל ימות השנה.

מסלול אופניים בלטרון

מסלול נוח לרכיבה ניתן לצאת מלטרון מנזר השתקנים. ממש בסמוך אליו יש רחבה עם שולחנות פקניק. נא לא להרעיש עם מוזיקה זה מפריע והמקום הינו מקום פרטי. ניתן כמובן להתחיל במיני ישראל -הבדל של מעט קמ. במסלול הינו נוח ניתן לרכב לכיוון עין חילו. גם שם יש שולחנות פקניק. ניתן לאתגר מאוד את הקבוצה ולטפס לכיוון נווה שלום ודרך בורמה. או לבצע עיקוף דרך מטעי הענבים. היתרון שזה מגרש משחקים נוח ומתאים כמעט לכל קבוצה. יש לשים לב בתקופת החורף השדות מאוד בוציים ויש לבצע הכנה לפני.

רולינג תיירות בע"מ
הדרך הטובה ביותר לחוות מסלולי אופניים!

צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 0547366306
אנו מזמינים אתכם לצאת איתנו למסע בלתי נשכח!

דילוג לתוכן