הדרך המיוחדת שלכם ליצור חוויה שלא תשכח הרבה זמן. ליצור חיבור מקסים של טבע ופעילות גופנית וחוויה מגבשת.
הרבה פעמים חשבתם על משהו מיוחד ליום מיוחד...הנה יש לכם הזדמנות. אנחנו נוכל לסייע לכם בבחירת מסלול אופנים מתאים לאופי האירוע גילאי הקבוצה.
נמליץ לכם היכן הכי כדאי לעצור כדי להרים כוס לחיים או לאכול עוגה. איפה הכי יפה להצטלם תמונה קבוצתית בלתי נשכחת.
טיולים מיוחדים זאת הדרך שלכם לחוויה ייחודית.

טיולי מסיבת רווקים

דרך ממצויינת לאתגר את החברים שלך…במפגש מאתגר וחוויתי.ניתן לשלב בסיום ארוחה טובה בשטח….פינוק של בירות אכותיות קרות ובריזר…מסג.. את סתם פינת זולה מפנקת.הכל תלוי בכם.

טיולי בר מצווה

טיול בר מצווה מאפשר לבעל השמחה לרכב עם חברים שלו במסלול מאתגר ומיוחד שבו הם יעברו מעין סדנה לשיפור מיומניות הרכיבה.טיול אופניים מאתגר.תשומת לב מיוחדת תנתן לאופי הקבוצה-הדגשות לפי אופי הקבוצה בהדרכות-או בהתאמה פחות הדרכות.המסלולים מגוונים אבל אני ממליץ להגיע לאזור סובב ניצנה כי המקום מאפר מגוון רחב מאוד של טיולים בחלקת ארץ מיוחדת ופחות ידועה שתשאיר רושם רב אצל הרוכבים.ניתן לתאר איתנו ארוחות..או לשאול על ארוחות באזור.וטיולים נוספים כגון הדיונה הגדולה..גבעת הכתובות בעזוז ועוד.

טיולי בת מצווה

טיול בת מצווה מאפשר לבעלת השמחה לרכב עם חברות במסלול מאתגר ומיוחד שבו הם יעברו מעין סדנה לשיפור מיומניות הרכיבה.טיול אופניים מאתגר.תשומת לב מיוחדת תנתן לאופי הקבוצה-הדגשות לפי אופי הקבוצה בהדרכות-או בהתאמה פחות הדרכות.המסלולים מגוונים אבל אני ממליץ להגיע לאזור סובב ניצנה כי המקום מאפר מגוון רחב מאוד של טיולים בחלקת ארץ מיוחדת ופחות ידועה שתשאיר רושם רב אצל הרוכבות.ניתן לתאם איתנו ארוחות..או לשאול על ארוחות באזור.וטיולים נוספים כגון הדיונה הגדולה..גבעת הכתובות בעזוז ועוד.
לאחרונה מתפתח סגנון טיול בת מצווה מיוחד טיולי אבות עם בנות.בשילוב רכיבה טיול רגלי טיול אופניים ולינה קמפינג בשטח.מדובר על חוויה מיוחדת ויוצאת דופן המאפשר חיזוק הקשר וחיבור מדהים בין ההורה לביתו.

טיולי יום הולדת

חשבתם לחגוג יומהולדת? רוצים טיול מיוחד ולא שגרתי?רוצים שלא יפסיקו לדבר על האירוע?טיול אופניים בטבע עם כל החברים יעשה את ההפתעה עבורכם.נבחר אתכם מסלול נוח שיתאים לכולם.נביא אופניים קסדות מדריך שמוביל ורכב מלווה.בדרך תוכלו לחגוג בפריסה שארגנתם מראש על הרכב.ובהחלט זאת חוויה שלא תשכח.

טיולי הפתעה

מאוד מתאים לציון מאורע חגיגה או סתם תשומת לב.כמה פעמים חשבתם כיצד להפתיע את בן או בת הזוג.טיול בהפתעה יכול להיות שילוב מצויין של מפגש חברים..יוצאים לטיול אופניים במסלול רגוע ומהנה בדרך עוצרים להרמת כוסית יין או אכילת עוגה.ניתן לשלב בבסוף מסג או ארוחה טובה בשטח.

רולינג תיירות בע"מ
הדרך הטובה ביותר לחוות טיולי אופניים לאירועים!

צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 0547366306
אנו מזמינים אתכם לצאת איתנו למסע בלתי נשכח!

דילוג לתוכן